Notatki do aukcji dostępne w serwisie KokosAnaliza.pl

Notatki do aukcji

Serwis Kokos Analiza eliminuje kolejną niedogodność serwisu Kokos: brak notatek przy aukcjach PB.

Inwestycje w Kokosie wiążą się z koniecznością przeglądania aukcji setek pożyczkobiorców. Inwestując systematycznie liczba inwestycji wzrasta do kilkuset. Aby nad tym wszystkim zapanować, trzeba prowadzić notatki dot. rzetelności pożyczkobiorców lub faktów budzących nasze wątpliwości. Niestety serwis Kokos do tej pory nie wdrożył tej przydatnej funkcji oczekiwanej przez użytkowników od lat.

Notatki - KokosAnaliza.pl
Notatki – KokosAnaliza.pl

Dzięki serwisowi Kokos Analiza masz możliwość prowadzenia własnych notatek i szybki dostęp do nich z poziomu aukcji PB. W celu prowadzenia własnych notatek zarejestruj się w serwisie Kokos Analiza i zainstaluj spersonalizowany skrypt „Historia PB”, który zostanie wygenerowany w ciągu 24h od rejestracji na stronie Notatki z menu „Statystyki spłacalności”.

Skrypt działa w przeglądarkach Firefox (z dodatkiem Greasemonkey), Opera, Chrome i Internet Explorer. Szczegóły instalacji skryptu w swojej przeglądarce znajdziesz na stronie Pobieranie

Korzystanie z historii PB i notatek jest darmowe. Opłaty dotyczą jedynie części statystyk spłacalności udostępnianych w serwisie.

Podobne posty: